نوشته ها

کودکان ژاپنی مرزهای ادب را جا به جا کردند!

ژاپن، کشور جزیره‌ای واقع در سواحل شرقی آسیا است. این جزیره شامل رشته‌ای طولانی از جزایر است که تقریباً 2400 کیلومتر در غرب اقیانوس آرام شمالی امتداد دارد. پایتخت این کشور، توکیو، یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای جهان است. بسیاری از افراد تور ژاپن را برای بازدید از جاذبه‌های دیدنی این کشور انتخاب می‌کنند تا سفری به یک دنیای متفاوت را تجربه کنند، زیرا این کشور یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان نیز محسوب می‌شود.

ژاپن، کشوری مرموز و قانون‌مدار

همه ما می‌دانیم که ژاپنی‌ها در پیروی از قوانین شهره خاص و عام هستند. البته این را هم می‌دانیم که در گذشته‌ای نه چندان دور هرگز اینگونه نبوده‌اند و مردمانی جنگجو و خشن به شمار می‌آمدند. اما چگونه شد که این افراد در صدد بر آمدند که فرهنگ خود را از ریشه بسازند. فرهنگ کودکان ژاپنی از کجا نشات گرفته است؟ در مطلب آنچه از فرهنگ پاکیزگی ژاپنی‌ها میتوان آموخت به نتیجه این آموزه‌های اصولی پی خواهیم برد!

ادب کوکان ژاپنی دنیا را شگفت زده کرد!

کودکان ژاپنی با تمام جهان فرق دارند! بهتر است بگوییم مردم ژاپن خیلی متفاوت هستند. همه ما می‌دانیم که در ژاپن به ندرت تخلّف اتفاق می‌افتد. مردم به حقوق هم احترام می‌گذارند. دوران کودکی ژاپنی ها منحصر به فرد است. باید خاطر نشان کرد که آن ها با شیوه تربیت خاص کودکانشان، این انسانیت را برای نسل‌های بعدی نیز به ارث گذاشته‌اند و اینگونه نسل به نسل انسان های بهتری شده‌اند. در این ویدیو می‌بینیم که کودکان ژاپنی چه آموزش‌هایی را می‌بینند تا به این مردمان با ادب و محترم تبدیل شوند! با ما همراه باشید!

منبع: Youtube

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا