نوشته ها

نمایش فواره میدان جمهوری ایروان

ایروان را اکثر ما می‌شناسیم. فاصله کم ایروان ارمنستان با ایران باعث شده است تا سفر به این شهر به راحتی برای ایرانیان فراهم باشد. این شهر در کنار تمامی جاذبه‌های دیدنی و تفریحاتش، دارای یکی از نمایش‌های زیبا از نور و آب در فواره میدان جمهوری ایروان است و تماشای دقایقی از نمایش این فواره‌های رقصان، یکی از تفریحات ایروان به شمار می‌آید. تور ارمنستان یکی از موقعیت‌هایی است که شرایط سفر به ایروان را برای گردشگران فراهم کرده است تا بتوانند از این شهر و جاذبه‌های دیدنی‌اش استفاده کنند. اگر مشتاق هستید که یکی از بیننده‌های این نمایش جذاب باشید، در تماشای یک ویدئو کوتاه از فواره میدان جمهوری ارمنستان همراه ما باشید.

آب‌های رقصان در فواره معروف ارمنستان

شاید اگر به شما بگویند یک نمایش زیبا از فواره‌های رقصان در ذهنتان تصور کنید، به یاد آبنمای دبی بیفتید؛ غافل از این‌که به جز دبی، آبنماهای جذاب دیگری هم در دنیا هستند. برای مثال فواره میدان جمهوری ایروان، یکی از نمایش‌هایی است که چشم بیننده را به خود خیره می‌کند و او را وادار به تماشای ترکیبی زیبا از رقص آب و نور می‌کند. البته که جاهای دیدنی ایروان بسیار فراوانند و تنها به خاطر وجود میدان جمهوری ارمنستان نیست که این شهر، در مرکز توجه گردشگران قرار گرفته است. در نتیجه کسانی که قصد سفر به ایروان ارمنستان را دارند، کافی است از راهنمای سفر به ارمنستان استفاده کنند تا فرصت داشته باشند از تمامی این جاذبه‌ها دیدن کنند.

فواره میدان جمهوری ایروان در سال 2007 با استفاده از تکنولوژی روز دنیا طراحی و احداث شد و به سرعت به یکی از نماد‌های مهم این شهر و پاتوقی برای گردشگران تبدیل شد. تماشا و پرسه در حوالی فواره میدان جمهوری ارمنستان، خصوصا در شب‌های تابستان و یا مناسبت‌های خاصی مثل روز استقلال ارمنستان، تجربه‌ای خیره کننده و بسیار به یاد ماندنی است. تماشای رقص نور و بازتاب آن و حرکت فواره معروف ارمنستان، یکی از جاذبه‌های پرطرفدار در میان گردشگران و مسافران تور ایروان است که هر شب از ساعت 9 تا 10 شب در میدان جمهوری ایروان اجرا می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا