نوشته ها

آسمانی آبی و پیاده روی تا برج ایفل

فکر کردن به پاریس هم قند را دل‌ها آب می‌کند! چه برسد که بخواهید پیاده روی تا برج ایفل، آن هم زیر آسمانی آبی و آفتابی را تجربه کنید. بنابراین اگر شما هم مشتاق هستید تا چنین لحظه‌هایی را لمس کنید، با تور فرانسه به این کشور رویایی سفر کنید و به ملاقات برج ایفل، نماد زیبای شهر پاریس بروید.

لذت قدم زدن کنار برج ایفل و گردش در پاریس

جاذبه‌های شهر پاریس بسیارند. اما برج ایفل، پر بازدیدترین بنای جهان و یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌ها در میان گردشگران به شمار می‌آید. قدم زدن کنار برج ایفل، آن هم در هوایی تازه و آفتابی، رویایی است که مسافران زیادی را با تور اروپا به این شهر می‌کشاند. این برج زمانی بلندترین سازه جهان بود و با اینکه برج‌هایی مانند برج ایفل هستند که به جاذبه گردشگری تبدیل شدند، اما ایفل همچنان ابهت خود را در میان آن‌ها حفظ کرده است.

پیاده روی تا برج ایفل یکی از رایج‌ترین تفریحات و شیوه‌هایی است که مسافران به واسطه آن، علاوه بر بازدید از ایفل، فرصت دیدن جاذبه‌های اطرافش و جاهای دیدنی فرانسه را نصیب خود می‌کنند. گردشگران بسیاری سالانه جذب این شهر و دیدنی‌هایش می‌شوند، اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا به فرانسه سفر کنید و پیاده روی تا برج ایفل را تجربه کنید، از یکی از بهترین تعطیلات، یعنی تعطیلات نوروزی استفاده کنید و با انتخاب تور اروپا نوروز، سفر به فرانسه و زیبایی‌هایش را به خود هدیه دهید. در ادامه برای وقت‌گذرانی و دقایقی قدم زدن کنار برج ایفل، همراه ما باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا