نوشته ها

یک پارچ آب هندوانه در مالزی

چاره آب و هوای شرجی و استوایی، نوشیدنی‌های خنک است و چه انتخابی بهتر از یک لیوان آب هندوانه در مالزی؟ تور مالزی، یکی از پرطرفدار‌ترین‌ تورها است و هر مسافری با فقط یک‌بار سفر به این کشور، شیفته فرهنگ و زیبایی‌های آن می‌شود. یکی از اصلی‌ترین لذت‌های سفر به مالزی، چشیدن طعم‌های مختلف غذا، خوراکی، میوه‌های استوایی و آبمیوه‌ها است. در راهنمای سفر به مالزی از تمام چم‌وخم‌هایی که باید قبل از سفر به این کشور بدانید، نوشته‌ایم. پس اگر بعد از دیدن این ویدئو به فکر افتادید که به این کشور سفر کنید، هیچ نگرانی از این بابت باقی نمی‌ماند.

آب هندوانه در مالزی، به سبکی جدید

امتحان کردن طعم‌های جدید، بخشی از فرصت ماجراجویی در هر سفر است. این چشیدن غذا‌ها و خوراکی‌ها، خود می‌تواند یک انگیزه برای سفر باشد. مالزی، بهشت مطلوب شکمو‌ها و عاشقان غذا ا‌ست. تنوع میوه‌ها در مالزی بسیار است، خصوصا میوه‌های استوایی که در ایران شاید کمیاب باشند. میوه‌هایی مثل: پاپایا، گواوا، دوکونگ و دوریان. البته این میوه‌ها را نه فقط در مالزی که در سفر با تور سنگاپور هم می‌توانید امتحان کنید چون اقلیم و آب و هوا تا حد زیادی در هر دو کشور شبیه است و به طبع آن، محصولات کشاورزی و میوه‌های مشابه به راحتی یافت می‌شوند.

اما در هوای گرم و مرطوب مالزی، هندوانه لطف دیگری دارد. خصوصا اگر آبمیوه‌گیری در حضور مشتری باشد و فروشنده هم حسابی دست و دل‌باز! این روش آب هندوانه گرفتن در مالزی، در عین حال که شیوه‌ای مبتکرانه است، برای مسافرین هم که احتمالا به هوای شرجی عادت ندارند، حسابی جالب و هیجان‌انگیز است. در این ویدئو، با روش آب هندوانه گرفتن در مالزی آشنا می‌شویم که در نوع خود روش جالب و خلاقانه‌ای است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا