نوشته ها

چرخ و فلکی به بلندای ابرهای دبی!

وقتی به مقصدی جدید سفر می‌کنیم در تکاپو هستیم تا از نهایت زمان خود استفاده کنیم و بازدید از جاذبه‌ها یا تفریحات را از دست ندهیم، بااین‌حال پیدا کردن نقطه‌ای خاص برای تماشای منظره کلی شهر و دقایقی آرامش در سفر لازم است. چشم دبی (Ain Dubai) بزرگترین چرخ و فلک دنیا، همان نقطه‌ای است که در سفرتان با تور دبی به دنبالش می‌گردید!

از چشم دبی تماشاگر این شهر باشید

دبی، شهری است از جنس آینده، با پیشرفت‌های پیاپی و جزو برترین شهرهای توریستی جهان. بسیاری از عظیم‌ترین جاذبه‌ها را می‌توانید در دبی مشاهده کنید؛ بااین‌حال پس از ساخت چشم دبی، بلندترین چرخ و فلک دنیا، این شهر بیشتر از همیشه در دنیا شنیده شد. زمانی که به دبی سفر می‌کنید، مطمئنا تجربه سوار شدن بر این چرخ و فلک را از دست نخواهید داد؛ چراکه استفاده از امکانات لوکس چرخ و فلک چشم دبی و تماشای منظره‌ نفس‌گیر شهر از ارتفاعات، جزو اولویت‌های شما خواهد بود.

استفاده از راهنمای کامل سفر به دبی، شما را کمک می‌کند تا زمان‌بندی مناسبی برای بازدید از جاذبه‌های دبی داشته باشید. البته ممکن است امتحان بزرگترین چرخ و فلک جهان را به هر یک از دیگر تفریحات دبی ترجیح دهید! باور نمی‌کنید؟ پس با ما همراه شوید، برای دیدن ویدئویی مختصر و جذاب، از چشم دبی.

منبع: Youtube

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا