نوشته ها

وقتی یک شیر حیوان خانگی می‌شود!

برای هر کدام از ما تصور اینکه به یک شیر نزدیک شویم و لمسش کنیم هم ترسناک است چه برسد به اینکه در کنارش زندگی کنیم. آیا ممکن است که یک شیر حیوان خانگی باشد؟ فکر کنید یک حیوان درنده، روی تختتان بخوابد و یا در خانه شما راه برود. چه حسی خواهید داشت؟ در مطلب بزرگ ترین و خطرناک ترین گربه سانان جهان فهمیدیم که گربه سانان بسیاری در طبیعت وجود دارند که از او در قدرت کمتر نیستند. اما با این حال زندگی با گربه سانان بخشی از تاریخچه زندگی انسان ها بوده است. نگهداری از شیر یا به نوعی سلطان جنگل، که بسیار درنده است می تواند بسیار مشکل ساز باشد. این حیوان گوشتخوار شکارچی ماهریست و می تواند در یک چشم بهم زدن یک انسان را از پای در آورد!

آیا شیر می‌تواند حیوان خانگی باشد؟

شیرها هرگز نباید به عنوان حیوان خانگی نگهداری شوند، اما متأسفانه بسیاری از این حیوانات توسط افراد پولدار به خصوص در کشورهای عربی و در سراسر جهان به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شوند. دلیل این مسئله این است که محدودیت‌های قانونی در تجارت و نگهداری از حیوانات وحشی به عنوان حیوان خانگی در کشورهای مختلف به طور قابل توجهی متفاوت است.

شیر حیوان خانگی اصلان!

می‌دانیم که جای شیر در طبیعت است نه در خانه! اما برای اصلان همه چیز متفاوت است. او با حیوان خانگی‌اش رابطه بسیار نزدیکی دارد. البته این شیر شرایط استثنایی دارد که باعث شده اصلان بتواند او را مانند یک حیوان خانگی کنار خود نگه دارد. در این ویدئو داستان عجیب این دو دوست را می‌شنویم و از دیدن این لحظات شیرین و شگفت انگیز لذت می‌بریم. با ما همراه باشید!

منبع: Youtube

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا