نوشته ها

ساختمان های مالزی، مایه تعجب هر مسافر

ساختمان های مالزی، به جاذبه‌های مرتفع این کشور تبدیل شده‌اند و هر مسافری که با تور مالزی عازم این مقصد می‌شود، در سفر خود حتما با یکی از این آسمان‌خراش‌ها مواجه می‌شود. ساختمان‌های مالزی، مصداق خوبی برای این ضرب‌المثل ایرانی هستند که کلاه آدم وقت تماشا از سر میفتد! ارتفاع و عظمت آسمان‌خراش‌های مالزی، هر بیننده‌ای را در برخود اول مبهوت می‌کند. در این ویدئو، به سراغ یکی از معروف‌ترین ساختمان‌های مالزی رفتیم و نمای شهر را از ارتفاع این برج‌ها تماشا خواهیم‌کرد.

آسمان خراش های مالزی، بلند‌پروازی ‌انسان مدرن

یکی از معروف‌ترین آسمان‌خراش‌های مالزی، برج‌های دوقلو پتروناس در شهر کوالالامپور هستند. این برج‌ها، با 88 طبقه و 452 متر ارتفاع، در لیست بلندترین برج‌های جهان قرار می‌گیرند. این دو برج توسط یک پل 58 متری به هم متصل شده‌اند و یکی از تفریحات مسافران شهر کوالالامپور، سر زدن به اینجا، عبور از این پل و همینطور که در ویدئو می‌بینیم، تماشای مناظر شهر از ارتفاع برج‌های پتروناس است.

لیست آسمان‌خراش های مالزی به همین‌جا ختم نمی‌شود و این قصه سر دراز دارد! مالزی، در لیست کشور‌های بلند و مرتفع جهان قرار دارد و ششمین کشور از نظر تعداد برج‌های بلند است. آسمان‌خراش‌های مالزی به عنوان یک جاذبه توریستی و نماد مدرنیته، بخش مهمی از هویت این کشور محسوب می‌شوند. در راهنمای سفر به مالزی فهرست کاملی از دیدنی‌ها و جاذبه‌های این کشور را می‌توانید ببینید؛ اما، بازدید از آسمان‌خراش‌های مالزی که تفریحی مهیج و رایگان است را هم، در سفر خود حتما لحاظ کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا