رپورتاژ

تارهای خشک شده را با این روال برای موهای خشک مرطوب کنید

موهای خشک نیاز به یک روال اختصاصی دارد ، با بهترین محصولات و درمان های موهای خشک. در اینجا ، روال چهار مرحله ای مراقبت از موهای خشک Kiehl را پیدا کنید.

“موهای خشک” را در گوگل جستجو کنید و با بیش از 1 میلیارد نتیجه روبرو خواهید شد. در مورد قریب به اتفاق صحبت کنید. و وقتی موهای شما نشانه هایی از ناراحتی را نشان می دهد ، این آخرین چیزی است که به آن نیاز دارید. یادگیری نحوه مراقبت از موهای خشک شما باید ساده و مستقیم باشد. اینجاست که ما وارد می شویم. ما یک برنامه چهار مرحله ای برای مراقبت از مو برای موهای خشک تهیه کرده ایم که شامل بهترین محصولات موی خشک از Kiehl است. به علاوه ، ما به چند سوال رایج پاسخ خواهیم داد ، مانند اینکه چه چیزی باعث خشکی در وهله اول می شود و چه چیزی می توانید انتظار داشته باشید که موهای خشک شده به نظر برسند. راهنمای kiehl خود را برای مدیریت موهای خشک بخوانید.

خشکی مو نشانه چیست؟

موها و پوست شما بیشتر از آنچه فکر می کنید مشترک هستند. بسیاری از چیزهایی که می توانند باعث خشکی پوست شوند نیز می توانند موهای شما را خشک کنند. به عنوان مثال ، همانطور که داشتن پوست خشک می تواند نشانه ای از دوش گرفتن در آب بیش از حد گرم باشد ، h2o بخار نیز می تواند منجر به خشکی رشته ها شود.

سایر علل خشکی مو که می تواند اثرات مشابهی بر پوست شما داشته باشد ، شستشوی بیش از حد ، از بین بردن محصولات (به جای پاک کننده های صورت خشن ، شامپوهای خشک کننده مقصر هستند) و قرار گرفتن در معرض آفتاب است. در مورد جایی که علل خشکی متفاوت است ، یک ظاهر طراحی گرما چیزی است که به طور منحصر به فرد بر یال شما تأثیر می گذارد. اگر در استفاده از آهن صاف ، خشک کن و چوب های پیچ و تاب زیاده روی کنید—به خصوص بدون استفاده از محافظ حرارتی—موهای شما می توانند خشک و آسیب ببینند.

موهای خشک چه شکلی هستند؟

شما می توانید از دو حس ، بینایی و لمس استفاده کنید تا به راحتی موهای خشک را شناسایی کنید. در حالی که رشته های هیدراته تمایل به درخشش سالم دارند ، موهای خشک کسل کننده و صاف به نظر می رسند. همچنین ممکن است خشن تر به نظر برسد و با آسیب های قابل مشاهده مانند انتهای شکسته همراه باشد. از نظر لمس ، موهای خشک بافت متفاوتی خواهند داشت. به جای نرم و صاف بودن ، احساس شکننده بودن می کند.

چگونه موهایم را آبرسانی کنم ؟

حالا ، بیایید به چیزی که واقعا می خواهید بدانید برسیم: چگونه موهای خشک را درست کنیم. وقتی رشته های شما خشک شد ، این روال چهار مرحله ای را دنبال کنید ، پر از بهترین محصولات و درمان های موی خشک ما.

1. با درمان موهای خشک قبل از شامپو شروع کنید

درمان سحر و جادو اکسیر پوست سر و روغن مو

مطمئنا با شامپو آشنا هستید ، اما قبل از شامپو چطور؟ این یک مرحله اضافی است که می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند ، به ویژه در یک روال خشک مو. درمان پوست سر و روغن مو با اکسیر جادویی به تقویت پوست سر با شرایط مناسب برای موهای قابل کنترل و سالم تر کمک می کند. بلافاصله موها و پوست سر شما احساس رطوبت می کنند. همچنین به نرم شدن رشته ها و ایجاد درخشش طبیعی کمک می کند. درمان خشکی مو که با روغن آووکادو و روغن برگ رزماری و بدون سولفات و عطرهای مصنوعی فرموله شده است ، برای انواع مو و پوست سر از جمله موهای ریز مناسب است.

نحوه استفاده: بطری را خوب تکان دهید و قبل از شامپو زدن مقدار کمی از روغن را روی نوک انگشتان یا مستقیما روی پوست سر و موهای خشک خود بمالید. (از آن در موهای مرطوب استفاده نکنید-استفاده از خشک اجازه می دهد تا فرمول تماس مستقیم با پوست سر و موهای شما داشته باشد.) درمان را با حرکات دایره ای روی پوست سر خود ماساژ دهید ، سپس قبل از شستشو یا حرکت به شامپو تا 10 دقیقه صبر کنید.

  1. از شامپو و نرم کننده مغذی استفاده کنید

شامپو و نرم کننده هسته اصلی هر برنامه مراقبت از مو هستند و مهم است که موارد مناسب را انتخاب کنید. فرمول های بیش از حد خشن را انتخاب کنید ، و آنها می توانند موهای شما را از رطوبت محروم کنند. در عوض ، به دنبال محصولاتی باشید که با مواد مرطوب کننده بسته بندی شده اند.

ما توصیه می کنیم که شامپو و نرم کننده برای موهای خشک و یا آسیب دیده را تعمیر و آب دهی کنید. بهترین شامپو ما برای موهای خشک به آرامی تمیز می شود در حالی که به مراقبت از قفل های ضعیف ، شکننده و آسیب دیده کمک می کند. نرم کننده آبرسانی مکمل بلافاصله موها را جدا و شرایط می کند تا قابلیت مدیریت را افزایش دهد. هر دو حاوی اسید هیالورونیک و سرامیدها هستند و موها را درخشان ، درخشان و سالم می گذارند.

نحوه استفاده از آنها: روی موهای مرطوب ، شامپو خود را بمالید. ماساژ دهید تا کف ایجاد شود ، سپس بشویید و با نرم کننده دنبال کنید. روی طول موهای خود تمرکز کنید تا ریشه های خود را از وزن کردن آن جلوگیری کنید. بگذارید یک تا دو دقیقه بماند و دوباره بشویید. اگر موهای شما بسیار خشک است ، بگذارید نرم کننده تا پنج دقیقه بماند.

نکته Kiehl: همانطور که قبلا اشاره کردیم ، شستشوی بیش از حد می تواند به خشکی کمک کند. برای اطمینان از اینکه با شامپو زیاده روی نمی کنید ، مقاله ما را در مورد اینکه چقدر باید موهای خود را بشویید بخوانید.

. مکمل با ماسک مو یا پوست سر

ماسک درمان ترمیم کننده پوست سر با اسید آمینه

گاهی اوقات موهای شما به چیزی بیشتر نیاز دارند ، و این جایی است که ماسک مو برای موهای خشک وارد می شود. یک یا دو بار در هفته ، نرم کننده خود را با ماسک مغذی مو یا پوست سر عوض کنید.

برای پوست سر خشک ، ماسک درمانی ترمیم کننده پوست سر اسید آمینه را امتحان کنید. با ترکیب سه گانه اسید آمینه و تری گلیسیرید نارگیل ، رطوبت طولانی مدت را فراهم می کند و پوست سر شما را احساس راحتی می کند. همچنین به تقویت مانع رطوبت طبیعی پوست سر کمک می کند تا از آسیب های آینده محافظت کند.

نحوه استفاده: پس از تمیز کردن ، ماسک را روی پوست سر و موهای خود بمالید. بگذارید سه تا پنج دقیقه بماند ، سپس بشویید. یا برای استفاده از آن به عنوان یک درمان عمیق ، 15 دقیقه قبل از شستشو صبر کنید.

اگر موهای کج و کم تغذیه دارید ، به جای آن به ماسک موی عمیق ترمیم کننده روغن میوه زیتون دست بزنید. مرطوب کننده و به تقویت مو کمک می کند و به جلوگیری از آسیب های آینده کمک می کند. ماسک با میوه زیتون ، آووکادو و روغن لیمو نیز به بازگرداندن درخشش و ظاهر سالم (حتی به شدت خشک شدن مو) کمک می کند.

نحوه استفاده: پس از شامپو ، حوله-موهای خود را خشک کنید تا مرطوب شود ، سپس مقدار لیبرال ماسک را اعمال کنید. فرمول را روی انتهای خود متمرکز کنید و قبل از شستشو حداقل سه دقیقه صبر کنید.

  1. درمان مرخصی را فراموش نکنید

محصولات موی خشک فقط در دوش وجود ندارند. مرخصی برای ادامه دادن رطوبت بسیار مورد نیاز به سر شما عالی است. دو گزینه وجود دارد که ما توصیه می کنیم. اول از همه ، تعمير خسارت و آب دادن درمان مرخصي است. فرمول با اسید هیالورونیک و سرامیدها بلافاصله به تقویت و صاف کردن موهای آسیب دیده کمک می کند. صاف، هیدراته و دوباره پر می شود و موها سالم به نظر می رسند.

نحوه استفاده: روی موهای خشک شده با حوله ، درمان موهای خشک را اعمال کنید. از شانه یا انگشتان خود برای توزیع یکنواخت آن استفاده کنید ، سپس موهای خود را طبق معمول حالت دهید. (از آنجا که این یک مرخصی است ، نیازی به شستشو نیست!)

تقویت و آبرسانی مو روغن موجود در کرم برای موهای خشک و آسیب دیده نیز عالی است. درمان خامه ای حاوی روغن میوه زیتون و روغن آووکادو است. این به تقویت رشته های بسیار خشک کمک می کند و تعادل سالم برای موهای درخشان تر را بازیابی می کند.

نحوه استفاده: مقدار کمی روی موهای تمیز ، مرطوب یا مرطوب بمالید. از انتهای خود شروع کنید و در طول موهای خود به سمت بالا کار کنید. از اونجا ، مثل هميشه سبک

منبع سایت اوریفلیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا